top of page

vileda

turbo

Vileda Turbo Özellikleri:  Üstün kalite pedal,sıkma haznesine kolay yerleşim,su sıçratmama özelliği,ahşap ve seramik yüzeylerde, ideal emicilik,çamaşır makinelerinde yıkanabilir mop duvar seramiği ve cam yüzeylerde kullanılır teleskopik sap. Vileda Turbo , yüzde 100 mikrofiber başlığa sahiptir. Köşe temizliği için idealdir. Teleskobik borusu ile boyunuza göre ayarlayabilir, yorgunluktan kaynaklı bel ağrılarınızı önleyebilirsiniz. Pedal mekanizması ile yorulmadan etkili temizlik sağlar. Vileda Turbo hızlı dönen başlığı ile 1 dakikada 1.000 defadan fazla döner. Cam fiber malzemeden gelen üstün pedal dayanıklılığı vardır. Ergonomik pedalı sayesinde daha hızlı kuruluk sağlar. Dönme hızını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Su sıçramasına karşı korumalıdır. Geri dönüşümlü malzeme kullanımı ile çevrecidir. Mikrofiber paspası sayesinde tüm yüzeylerde deterjan bile kullanmadan etkili temizlik sağlar. Özel üçgen şekilli paspası sayesinde köşelere girebilir. Oynar paspas başlığı ile ulaşılması zor alanlara bile yetişir. Oynar başlıklı paspas cam ve duvar fayansı temizliğinde de mükemmel sonuç verir.

spino

 • %100 mikrofiber yapıdan oluşan paspas

supermocio

Sıkmak için %40 daha az kuvvet.%25 daha hızlı kuruyan zeminler.Elleri ıslatmadan sıkma.Çok dayanıklı. SuperMocio kova ve sıkma aparatı kuvvete karşı yüksek dayanıklı plastikten imal edilmiştir. Suyu kolayca boşaltma. Keskin köşeleri yoktur.Kullanımı kolay, ekstra güçlü ve saklanması basit. Kolay taşınır: yumuşak sap, kalıcı ve güvenli şekilde sabitlenmiştir. Paspas saçakları kolaylıkla süzgece girer: gri huni tüm paspas saçaklarını süzgece iter. Süzgeci esnek malzemeden yapılmıştır ve kuvvete dayanıklıdır.

pratik paspas

 1 Adet Vileda Klasik Ve 1 Adet Vileda Ahşap Paspastan Oluşur - Süperpaspas Classic Kolay Ve Son Derece Verimli Bir Şekilde Yerleri Mükemmel Temizler. - Şeritleri Dayanıklı Ve Emici Mikro Delikli Kumaş Malzemeden Yapılmış Olduğu İçin Tüm Odaların Günlük Temizliği İçin İdealdir. - - Özellikle Elips Şeklinde Tasarlanmış Başlığı İle Zor Erişilebilen Köşeleri Dahil Mükemmel Temizler. - Paspas Başlığı Kolayca Çıkarılabilir Ve Makinada Yıkanabilir. - En İyi Temizlik Çözümü İçin Supermocio Temizlik Seti İle Kullanın. - Saplı Süperpaspas Ahşap Kolay Ve Son Derece Etkili Olarak, Oturma Odası Ve Yatak Odası Gibi Hassas Yüzeyleri Temizler. - Hafifçe Nemlendirince Laminat Ve Ahşap Yüzeyler İçin Mükemmel Sonuçlar Verir. - Sarı Şeritleri Yüksek Emici Malzemden Yapıldığı İçin, Yerde İz Bırakmadan Hızlıca Kurutur. - Özel Olarak Tasarlanmış Elips Şeklindeki Başlık İle Zor Erişilebilen Yerler Dahil Mükemmel Olarak Temizlenir. - Paspas Başlığı Kolayca Çıkarılabilir Ve Makinada Yıkanabilir.

turbo yedek

 • Mikrofiber yapısı sayesinde tüm Yyzeylerde deterjan bile kullanmadan etkili temizlik sağlar.

 • Aynı zamanda cam ve duvar fayanslarında temizliğinde mükemmel sağlar

 • Özel üçgen şekli sayesinde köşelere girebilir.

 • 60 derecede yıkanabilir.

spino yedek

 • Mikrofiber yapısı sayesinde tüm yüzeylerde deterjan bile kullanmadan etkili temizlik sağlar.

 • Aynı zamanda cam ve duvar fayanslarında temizliğinde mükemmel sağlar.

 • 60 derecede yıkanabilir.

3'lü Temizlik bezi

Diğer bezlere oranla gözle görülür şekilde daha dayanıklıdır! Uzun süre kullanıma diğer bezlere göre daha uygundur! Uzun süre kullanımdan sonra bile yeni görünür! Kullanımdan sonra, %30 mikrofiberli bezlerin mevcut bezlere göre daha emici olduğu ispatlanmıştır.

5+1 temizlik bezi

Diğer bezlere oranla gözle görülür şekilde daha dayanıklıdır! Uzun süre kullanıma diğer bezlere göre daha uygundur! Uzun süre kullanımdan sonra bile yeni görünür! Kullanımdan sonra, %30 mikrofiberli bezlerin mevcut bezlere göre daha emici olduğu ispatlanmıştır.

8'li temizlik bezi

Diğer bezlere oranla gözle görülür şekilde daha dayanıklıdır! Uzun süre kullanıma diğer bezlere göre daha uygundur! Uzun süre kullanımdan sonra bile yeni görünür! Kullanımdan sonra, %30 mikrofiberli bezlerin mevcut bezlere göre daha emici olduğu ispatlanmıştır.

10'lu bezzy temizlik bezi

Vileda bezzy temizlik bezi , geliştirilmiş yüzeyi sayesinde tozları tek seferde yok eder ve içine  hapseder mutfak, banyo ya da diğer zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir

2'li cam bezi

 • İz bırakmadan pencere temizliği her zaman için zor ve zahmetli bir iştir. Cam temizliğinde uzman olan Vileda, iz bırakmadan mükemmel temizlik için deri benzeri ideal bir cam bezi geliştirmiştir, üstelik de performansını artırmak için %30 mikrofiber eklenmiştir. Oldukça yüksek kaliteli malzemeler kullanılmıştır.

 • Optimum su emiciliği için vizkoz lifleri kullanılmıştır.

 • İz bırakmamak için özel kaplama Camlarınız artık hiç olmadığı kadar parlayacak !

2'li aktifibre bez

Eşsiz aktifiber teknolojisi, mikrofiber bezi süper emici ve yumuşak yapar. Şimdiye kadarki en iyi iz bırakmayan temizlik performansını gösterir. Arkasında su izi bırakmaz. Tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir.

4'lü colors temizlik bezi

 • 4 farklı renk sayesinde evdeki farklı alanlara ait bezler kolayca ayrılabilir.

 • Cam, alüminyum, ahşap, PVC ve laminant gibi çok sayıda yüzeyi nazikçe ve iyice temizler.

 • Boyutlar : 30 x 30

8'li colors temizlik bezi

 • Cam, alüminyum, ahşap, PVC ve laminat gibi çok sayıda yüzeyi nazikçe ve iyice temizler.

 • 8 farklı renk sayesinde evdeki farklı alanlara ait bezler kolayca ayrılabilir.

 • Boyutlar : 30 x 30

4'lü colors xl temizlik bezi

Vileda Microfibre Colors XL Mikrofiber Temizlik Bezi Pakette 4 Adet Renkli Bez Bulunur. (Mavi, Sarı, Pembe, Yeşil) 36x34 cm Ebadında %100 Mikrofiber 60 Dereceye kadar yıkanabilir.

3'lü style temizlik bezi

Vileda Style Mikrofiber temizlik bezinin yararları: Güçlü temizlik performansı.Özellikle yağlı kir ve lekeler için.Kimyasala gerek duymadan temizlik.Çok yumuşak ve rahat kavrama.Mükemmel emicilik.Kolay sıkma.Çok ince mikrofiber dokusu ile zorlu ve yağlı kirleri söker alır. Süper emicidir. İz bırakmadan pırıltılı bir temizlik sunar. Islak temizlik ve toz alma için mükemmel olup, kimyasalla veya kimyasal olmadan da kullanılabilir. Makinada yıkanabilir.

2'li konfor temizlik bezi

Vileda Mikrofiber Konfor temizlik bezinin yararları: Güçlü temizlik performansı.Özellikle yağlı kir ve lekeler için.Kimyasala gerek duymadan temizlik.Çok yumuşak ve rahat kavrama.Mükemmel emicilik.Kolay sıkma.Çok ince mikrofiber dokusu ile zorlu ve yağlı kirleri söker alır. Süper emicidir. İz bırakmadan pırıltılı bir temizlik sunar. Islak temizlik ve toz alma için mükemmel olup, kimyasalla veya kimyasal olmadan da kullanılabilir. Makinada yıkanabilir.

2'li mutfak bezi

• “Mikrofiber Doku & Ovucu İnce Şeritler” Tezgah Üstü, Eviye, Ocak Gibi Alanlarda Oluşan Yağ Ve Kireç Lekelerini, Yanmış Kirleri,Kimyasala İhtiyaç Duymadan Temizlemek İçin Üstün Performansa Sahiptir. • Bir Yüzeyde Yer Alan Birden Fazla İnce “Ovucu Şerit” Sert Naylon Yapısı İle, En Zorlu Kirleri Dahi Yüzeyi Çizmeden Çıkartır.

• Sert Kimyasallara İhtiyaç Duyulmaz.

• 90% Mikrofiber Polyester, 10% Naylon.

3'lü sünger bez

 • Vileda Süngerleri zorlu mutfak işlerinde mükemmel sonuç verir. Aşındırıcı fiber dokusu derin temizlik sağlarken dayanıklılığı ile uzun süre kullanılanım için idealdir.

bottom of page